HO HO HO – MIKOŁAJKI NA WESOŁO :)

HO HO  HO – MIKOŁAJKI na wesoło! Dawniej św. Mikołaj obdarowywał drobnymi prezentami biednych i potrzebujących, a dzisiaj – 6 grudnia w Przyłękach, nauczyciele z tutejszej szkoły zaprosili wszystkich uczniów na przedstawienie chcąc obdarować ich prezentem, którego nie kupi się w żadnym sklepie- to UŚMIECH i RADOŚĆ płynąca ze spotkania z Mikołajem, bo  „Kiedy śmieje …

Czytaj dalejHO HO HO – MIKOŁAJKI NA WESOŁO :)