22 grudnia podczas Szkolnego Koncertu Świątecznego ogłoszono wyniki konkursu bożonarodzeniowego.
SPOTKANIE PROFILAKTYCZNE Z POLICJĄ
Od października do stycznia uczniowie klas IV-VIII brali udział w zajęciach profilaktycznych prowadzonych przez funkcjonariuszy Policji. Tematyka zajęć dotyczyła profilaktyki uzależnień, niebezpiecznych zachowań w sieci oraz agresji i przemocy rówieśniczej. Zwrócono również uwagę na najczęściej występujące zagrożenia i ich zapobieganie w celu zapewnienia bezpieczeństwa dzieciom i młodzieży. Uczniowie brali aktywny udział w prowadzonych zajęciach, a także …