5 kwietnia 2022 funkcjonariusze z Wydziału Prewencji bydgoskiej komendy przeprowadzili zajęcia profilaktyczne dla uczniów w Szkole Podstawowej im. ks. Jana Twardzickiego w Przyłękach.
ŚWIATOWY DZIEŃ ZDROWIA 2022
Co każdy może zrobić, aby chronić naszą planetę i zdrowie?
Na takie pytanie szukali odpowiedzi uczniowie z okazji Światowego Dnia Zdrowia 2022, który w tym roku odbywał się pod hasłem „ Nasza planeta, nasze zdrowie”.
KIERMASZ ŚWIĄTECZNY (PALMY WIELKANOCNE) PRZYGOTOWANY PRZEZ SZKOLNE KOŁO CARITAS JUŻ W NAJBLIŻSZĄ NIEDZIELĘ!
W tym tygodniu dzieci ze Szkolnego Koła Caritas wzięły udział w warsztatach wielkanocnych.
SZMATKI NA SIATKI
W tym tygodniu uczniowie naszej szkoły przyłączają się do akcji ogłoszonej przez bydgoską Fundację Świetlik “Szmatki na siatki”.
HARMONOGRAM DZIAŁAŃ W RAMACH PROJEKTU “KWIECIEŃ MIESIĄCEM JĘZYKA POLSKIEGO W NASZEJ SZKOLE”