“ŻEBY POLSKA BYŁA POLSKĄ”
„Żeby Polska była Polską” 10 listopada 2022 roku społeczność naszej szkoły uroczyście świętowała Dzień Niepodległości. Wszyscy uczniowie, pani Karolina Lachowicz – Przewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia, Pomocy Społecznej i Sportu, Rodzice, Dyrekcja, Pracownicy i Nauczyciele z uwagą obejrzeli spektakl słowno-muzyczny pt. „Pociąg do wolności”. Zebrani z zadumą uczestniczyli z aktorami w podróży przez 123 lata …