Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych w Szkole Podstawowej w Przyłękach

W tym roku podtrzymaliśmy szkolną tradycję i w miesiącu październiku obchodziliśmy  Międzynarodowy  Miesiąc Bibliotek Szkolnych. Tegoroczne hasło brzmiało ,, Z książką Ci do twarzy ‘’.W tym czasie  odbywało się wiele ciekawych akcji czytelniczych i konkursów bibliotecznych. Uczniowie klas IV- VIII kontynuowały rozpoczętą w 2019 roku Baśń Szkoły Podstawowej w Przyłękach, napisali drugi rozdział naszej baśni …

Czytaj dalejMiędzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych w Szkole Podstawowej w Przyłękach

KONKURS W RAMACH PROJEKTU DRZEWO FRANCISZKA

Pomóżmy jeżom przerwać zimę. W ramach realizowanego w szkole projektu „Drzewo Franciszka”, uczniowie klasy 7b wraz z opiekunem projektu Aleksandrą Kalembą oraz nauczycielką biologii Marią Dybioną przygotowali domki dla jeży. Uczniowie wykazali się dużym zaangażowaniem i pomysłowością. Gotowe domki stanęły w szkolnym ogrodzie, gdzie cierpliwie czekają na pierwszych mieszkańców. Celem przedsięwzięcia było rozbudzenie świadomości ekologicznej …

Czytaj dalejKONKURS W RAMACH PROJEKTU DRZEWO FRANCISZKA