ZDALNA SZKOŁA

Gmina Białe Błota realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich „Zdalna Szkoła” – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego. Szczegóły na stronie: Kolejne laptopy trafiły do naszych szkół | GMINA BIAŁE BŁOTA (bialeblota.pl)

MAGIA DRZEW

Otwarcie ścieżki dydaktycznej „ Magia drzew” . W czwartek 29.10.2020r. w Szkole Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego  w Przyłękach  dzieci z klasy trzeciej wraz z wychowawczynią Alicją Malicką – Kalemba, współautorką innowacji pedagogicznej „ Gdyby nie las, nie byłoby nas”, oficjalnie otworzyły ścieżkę dydaktyczną na terenie ogrodów okalających szkołę. Ścieżka nosi nazwę „ Magia drzew” .Wokół …

Czytaj dalejMAGIA DRZEW