ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W SZKOLNYM KONKURSIE WIELKANOCNYM

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W SZKOLNYM KONKURSIE WIELKANOCNYM Kurka czy jajeczko oto jest pytanie? –ozdoba na stół wielkanocny Organizator konkursu: Nauczyciele świetlicy Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego  w Przyłękach Cel konkursu: – kultywowanie tradycji wielkanocnych – popularyzacja i aktywizacja wspólnych działań rodzinnych – łączenie pokoleń poprzez wspólną ekspresję artystyczną. Szczegółowy regulamin: Tematem przewodnim tegorocznego konkursu …

Czytaj dalejZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W SZKOLNYM KONKURSIE WIELKANOCNYM

WIOSNA TUŻ, TUŻ! MARZANNĘ PALIMY JUŻ !!!

Wiosna tuż, tuż! Marzannę palimy już!!  W niedzielę 21 marca zawitała do nas kalendarzowa wiosna. Dzieci z klas 0-3 już od czwartku przywoływały wiosnę śpiewem, wierszem i uśmiechem. Na czele pochodu z Marzanną stanęły piękne Panie Wiosny (wychowawcy klas w strojach przygotowanych przez dzieci).  Każda klasa przystroiła  Marzannę, która została spalona przy wspólnym ognisku. Zwieńczeniem …

Czytaj dalejWIOSNA TUŻ, TUŻ! MARZANNĘ PALIMY JUŻ !!!