SZKOLNY KIERMASZ ŚWIĄTECZNY – PODZIĘKOWANIA
W dniach 15-16.XII odbył się Kiermasz Świąteczny zorganizowany przez uczniów i nauczycieli Szkoły Podstawowej w Przyłękach. Na kiermaszu można było nabyć ozdoby wykonane przez nauczycieli, rodziców, dzieci, harcerzy oraz młodzież ze Szkolnego Koła Caritas. Kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem wśród całej społeczności szkolnej i lokalnej. Dzięki ludziom wielkich serc kolejny raz udało nam się zebrać …