Harmonogram “godzin dostępności” nauczycieli

Godziny dostępności w szkole – realizacja od 18.09.2023.

Prosimy o wcześniejsze poinformowanie nauczyciela o planowanym spotkaniu w godzinie dostępności za pośrednictwem e- dziennika.

Ustawy z 26 stycznia 1982 r. – Karta Nauczyciela (tekst jedn.: Dz.U. z 2021 r. poz. 1762) – art. 4.2 ust. 2f.

Lp. Imię i nazwisko nauczycielaDzień tygodnia Godzina: od – do Sala/pomieszczenie
1Barbachen Anna [AB]Środa 11.15-12.00 bud. 4 pokój nauczycielski 
2Brzykcy- Tomaszewska Agnieszka [Br]piątek9:20-10:05 bud.2 świetlica 
3Bukowski Tomasz [TB]piątek (co dwa tygodnie)od 15.00bud.4 pokój nauczycielski
4Cieślik Ewa [EC]poniedziałek (co dwa tygodnie)15:00 – 15:45bud.4 pokój nauczycielski
5Ciża Marcin [MC]piątek11:15-12:15bud.4            sala gimnastyczna 
6Duda Agnieszka [AD]środa10:05-11:05bud. nr 5
7Emilia Suchomska [SE]środa 11:00-12:00 bud. nr 6 
8Fryca-Żygowska Magdalena [MF]piątek12:15-13:15gabinet pedagoga, (budynek nr 1)
9Kalemba Aleksandra [AK]—-—- —– 
10Kluzińska Agnieszka [Kl]środa 11:00-12:00 Bud. 1
11Kołecka-Koronowska Kamila [KK]—– —— —– 
12Komórek Małgorzata [MK]piątek 12:05 – 13.05 bud.nr 4 sala nr 1 
13Koślicka Iwona [IK]czwartek 15.55-16.55 budynek 4
14Krajewska Magdalena [MG]Poniedziałek 12.10-13.10Gabinet rewalidacyjny (bud. nr 4)
15Krajewski Sławomir [SK]środa15.00-16.00budynek 4 sala informatyczna 
16Kuczborska Anna [AA]poniedziałek11:05 – 12:05Budynek nr 6
17Kuczora Anna [Ku]czwartek11.00 – 12.00gabinet psychologa (budynek nr 2)
18Lahutta Zdzisław [ZL]   
19Ładanaj Katarzyna [KŁ]czwartek 11.05-12.05 budynek nr 1 
20Malinowski Łukasz [ŁM]środa14.05-15.05bud. nr 4  
21Mędelska (Nejman) Alicja [NA]wtorek11.00-12.00 budynek nr 6 
22Mrozowicz Emilia [EM]środa  14.00- 15.00 bud. nr 4, gab. dyr.  
23Nawrocka Katarzyna [KN]piątek12.00-13.00 
24Nowakowska Anna [AN]wtorek 11.05-12.05 bud. nr 1 
25Okraska Aleksandra [AO]środa14- 15bud. nr 4 
26Osesek Iwona [IO]wtorek 10.05-11.05 bud. nr 1/stara biblioteka 
27Ostrowska Izabela [OI]poniedziałek 13.00 -14.00Budynek,nr.5
28Pankowska Elżbieta [PE]poniedziałek (po wcześniejszym uzgodnieniu – kontakt przez e-dziennik) )  
29Pasieczna-Szpulecka Karolina [KS]środa  14.00- 15.00 bud. nr 4, gab. dyr.  
30Pawlicka Katarzyna [Pa]środa11.00- 12.00bud. nr 2
31Piątek Lidia [LP]poniedziałek15.00-16.00 bud. nr 1 
32Polerowicz Karolina [KP]po wcześniejszym uzgodnieniu (kontakt przez e-dziennik)   
33Rosin Marlena [MR]środa12:05-13:05 bud. nr 1 
34   
35Słodkowska Teresa [TS]wtorek  (co dwa tygodnie) 13.05- 14.05 bud. nr 4  
36Stan Natalia [NS]Środa 11-12 (zmiana popołudniowa)12-13 (zmiana poranna)Budynek nr 6
37Szydłowska Aleksandra [Sz]poniedziałek13:30-14:30bud.3 biblioteka
38Wiśniewski Bartosz [BW] piątek 11.00-12.00 bud. nr 4
39Wolska-Modrzewska Katarzyna [KW]środa 12.00 -13.00budynek nr.1 
40Zdunek Magdalena [Zd] wtorek  10.00- 11.00biblioteka
41Zienkowska Joanna [JZ]po wcześniejszym uzgodnieniu (kontakt przez e-dziennik)  
42Ziółkowska Małgorzata [MZ]czwartek15.00-16.00bud.nr 4
43Żołna Sylwia [SŻ]poniedziałek 13:05-14:05 bud.nr 5 
Skip to content