Uzyskanie II wyniku w powiecie bydgoskim w ogólnopolskim sprawdzianie szóstoklasistów szkół podstawowych w roku szkolnym 2008/2009

W związku z uzyskaniem II wyniku w powiecie bydgoskim w ogólnopolskim sprawdzianie szóstoklasistów szkół podstawowych w roku szkolnym 2008/2009, mamy zaszczyt i przyjemność przekazać – w imieniu swoim i władz powiatu bydgoskiego

serdeczne gratulacje i życzenia dalszego dynamicznego rozwoju

Dyrekcji Szkoły, Gronu Pedagogicznemu oraz wszystkim Uczniom
Szkoły Podstawowej w Przyłękach.

Uzyskanie tak wysokiego wyniku w ogólnopolskim sprawdzianie szóstoklasistów jest poważnym zasłużonym sukcesem.

Chcielibyśmy w tym miejscu nawiązać do słów Jamesa Madisona:
“Sukces nigdy nie jest efektem “słomianego zapału” – tu trzeba przejść przez prawdziwy ogień.”

Jestesmy przekonanie, że nie zabraknie Szkole sił do osiągania kolejnych sukcesów.
Uzyskanie efekty pracy powinny zachęcać społeczność szkolną nie tylko do życia i działania w myśl obowiązującego prawa i wartości moralnych, ale przede wszystkim do zmiany otaczającego nas świata na lepszy, mądrzejszy i przyjazny dla ludzi.
Tego Wam szczerze i serdecznie życzymy.

Starosta Bydgoski – Kazimierz Krasowski
Przewodnicząca Komisji Edukacji, Kultury, Sportu i Polityki Społecznej – Małgorzata Kaźmierczak
Przewodniczący Rady Powiatu Bydgoskiego – Stanisław Buś

Bydgoszcz, 8 października 2009r.