UCZNIOWIE PODZIĘKOWALI SWOIM BABCIOM I DZIADKOM ZA ICH MIŁOŚĆ I TRUD WŁOŻONY W WYCHOWANIE.

21 stycznia br. w naszej szkole odbył się koncert dla wspaniałych gości – babć i dziadków. W ten sposób uczniowie podziękowali swoim babciom i dziadkom za ich miłość i trud włożony  w wychowanie. Wystąpili wszyscy uczniowie klas  0- 3 oraz szkolny chór i zespół fletowy „ Leśne szmery”. Piosenki i utwory instrumentalne przeplatane były pokazami tanecznymi naszej drużyny zuchowej. Na zakończenie wnuczęta wręczyły seniorom drobne upominki i laurki. Pani dyrektor zaprosiła na herbatkę lub kawę i słodki poczęstunek. Dodatkową atrakcją była „ Fotobudka”, gdzie babcie i dziadkowie zrobili sobie pamiątkowe zdjęcia z wnuczętami.

Frekwencja była bardzo wysoka, za co bardzo dziękujemy wszystkim przybyłym.