Uczennica klasy III wygrała XV Międzyszkolny Konkurs „Wspomnienie papieża Jana Pawła II” w Łochowie

W poniedziałek 20 maja uczniowie klasy III brali udział w konkursie z okazji obchodów 20 rocznicy nadania szkole imienia Jana Pawła II oraz 95-lecia szkoły polskiej w Łochowie. Celem konkursu było propagowanie i poszerzanie wiedzy na temat naszego wielkiego rodaka- Karola Wojtyły, a także uczczenie jego pamięci. Serdeczne gratulacje należą się wszystkim uczestnikom: Marcie Barczak, Zofii Czamajło, Janowi Fiedorowiczowi, Wojciechowi Konieczyńskiemu, Franciszkowi Misiakowi oraz Zuzannie Napora– którzy wykazali się ogromną wiedzą na temat życia i pontyfikatu św. Jana Pawła II oraz dzielnie reprezentowali naszą szkołę poza jej murami. Wisienką na torcie było zwycięstwo naszej uczennicy Marty Barczak, która zajęła I miejsce w tymże konkursie.

Wielkie brawa!!