UCZEŃ NASZEJ SZKOŁY LAUREATEM OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU LITERACKIEGO

Mamy ogromny zaszczyt poinformować, że uczeń klasy 7b Maksymilian Szudrowicz został Laureatem prestiżowego konkursu literackiego „Popisz się talentem”. Jury, składające się z wybitnych pisarzy i redaktorów, spośród 4023 nadesłanych prac w opowiadaniu Maksa doceniło oryginalną wizję świata fantasy połączoną z wątkami historycznymi, warsztat pisarski oraz olbrzymie poczucie humoru.

Pękamy z dumy!

Maksymilian od klasy 1 przejawia talent literacki. Wyróżnia się niebywale „lekkim” piórem. Jego prace są oryginalne zarówno w treści jak i w formie, bo trzeba wiedzieć, że ima się on wielu  gatunków lirycznych czy prozatorskich. Zresztą co roku jest w gronie zwycięzców konkursu „Spotkanie z Janem od Biedronki”.

Maks ma to „coś”, ale niewątpliwie, gdyby nie czas i praca poświęcona szlifowaniu swojego talentu, nie byłoby sukcesów w przeróżnych konkursach i na taką skalę.

Maksymilianie, bardzo serdecznie gratulujemy i dziękujemy. Rozsławiasz nie tylko swoje imię, ale też nasze małe Przyłęki! Udowadniasz, że można wszystko!

Życzymy dalszych sukcesów i czekamy na literackiego Nobla. Z przyjemnością będziemy się grzać w blasku Twojej sławy.

Iwona Osesek (polonistka) i Aleksandra Kalemba (wychowawca).

Skip to content