TERMIN ZAJĘĆ INTEGRACYJNYCH DLA DZIECI PRZYJĘTYCH DO ODZIAŁU O ORAZ KLAS 1 NA ROK SZKOLNY 2022/2023

Zajęcia integracyjne dla dzieci nowoprzyjętych do zerówki oraz klas pierwszych w roku szkolny 2022/2023.

Serdecznie zapraszamy rodziców wraz z dziećmi, które od 1 września 2022 r. rozpoczną edukację w oddziale przedszkolnym oraz w klasach  pierwszych Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Przyłękach, do udziału w zajęciach integracyjnych, które odbędą się 20 czerwca 2022r.  

Celem spotkań jest ułatwienie dzieciom bezstresowego wkroczenia w świat szkolny poprzez zapoznanie się z bazą placówki oraz udział w zabawach integracyjnych pozwalających na poznanie się dzieci i nauczycieli.

Harmonogram spotkań:

Klasa „0” – 20.06.2022, godzina 17.30, budynek szkoły mieszczący się przy ul. Przysieckiego 7. Zajęcia poprowadzi Pani Emilia Suchomska oraz Pani Magdalena Skalska, wychowawcy klasy „0”.

Klasa 1a – 20.06.2022, godzina 18.00, nowy budynek  szkoły mieszczący się  przy  ul. Zabytkowej 5. Zajęcia poprowadzi Pani Sylwia Żołna, wychowawca klasy 1a.

Klasa 1b – 20.06.2022, godzina 18.00, nowy  budynek  szkoły mieszący się przy ul. Zabytkowej 5. Zajęcia poprowadzi Pani Izabela Ostrowska, wychowawca klasy 1b.

Poniżej lista dzieci przydzielonych do poszczególnych oddziałów (klasy I)

Klasa 1a – wychowawca mgr Sylwia Żołna:

  1. Affelt Jacob
  2. Chrapkowska Zofia
  3. Gadaszewska Julia
  4. Gajkowska Kaja
  5. Giersz Martyna
  6. Hałas Kornelia
  7. Ivanytska Amina
  8. Junkiert Aleksander
  9. Kmieciński Oliwier
  10. Kocaja Mateusz
  11. Konieczyńska Zofia
  12. Łuźniak Julia
  13. Perlikowski Marcel
  14. Pstrągowska Lena
  15. Puppel Franciszek
  16. Seydak Maciej
  17. Świtała Franciszek
  18. Tonder Bartosz
  19. Wiśniewski Oskar
  20. Oblapenko Yehor

Klasa 1b – mgr Izabela Ostrowska:

  1. Baranowski Franciszek
  2. Bebenow Izabela
  3. Borowicz Leon
  4. Cieciórska Zuzanna
  5. Gręda Borys
  6. Kamińska Nela
  7. Koczorowski Leon
  8. Kowalczyk Lena
  9. Krajewska Julia
  10. Kuczkowska Zofia
  11. Leśniewski Tomasz
  12. Lusztyk Jadwiga
  13. Piotrowski Mikołaj
  14. Prondzinska Zuzanna
  15. Rogalski Maksymilian
  16. Wanat Nina
  17. Zaboklicka Wiktoria
  18. Pryboda Ema
  19. Czeszewski Brajan
Skip to content