SUKCES TRZECIOKLASISTÓW W MIĘDZYSZKONYM KONKURSIE WIEDZY O LESIE „CO W LESIE PISZCZY?” W ŁOCHOWIE.

W piątek 5 kwietnia 2019 r. uczniowie klasy III wzięli udział w gminnym konkursie wiedzy o lesie zorganizowanym przez Szkołę Podstawową im. Jana Pawła II w Łochowie. Celem konkursu było między innymi upowszechnianie wiedzy o lesie i jego mieszkańcach, a także rozbudzanie i rozwijanie wrażliwości oraz aktywności artystycznej wśród dzieci. Uczniowie klas III rywalizowali w kilku kategoriach. Największy sukces odniósł Bartłomiej Kotulak, którego paca w programie graficznym Paint była najwyżej ocenioną w części informatycznej i tym samym zdobył I miejsce. W części plastycznej II miejsce zdobył Wiktor Łobodziński- jego fenomenalna praca przedstawiała wilka. Zespół Music Stars w składzie: Marta Barczak, Zofia Czamajło, Zuzanna Napora, Michał Szczerba i Jan Fiedorowiczzdobył III miejsce w kategorii muzycznej. Dzieci nie tylko pięknie zaśpiewały utwór pt. „Wiewióreczka”, ale także zagrały do niego na fletach. Pozostali uczestnicy: Julia Ściuk, Wojciech Konieczyński i Franciszek Misiak otrzymali wyróżnienia.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!