SPOTKANIE PROFILAKTYCZNE Z POLICJĄ

Od października do stycznia uczniowie klas IV-VIII brali udział w zajęciach profilaktycznych prowadzonych przez funkcjonariuszy Policji. Tematyka zajęć dotyczyła profilaktyki uzależnień, niebezpiecznych zachowań w sieci oraz agresji i przemocy rówieśniczej. Zwrócono również uwagę na najczęściej występujące zagrożenia i ich zapobieganie w celu zapewnienia bezpieczeństwa dzieciom i młodzieży. Uczniowie brali aktywny udział w prowadzonych zajęciach, a także zadawali pytania dotyczące tematu spotkania.

Zajęcia prowadzili zarówno dzielnicowi z Komisariatu Policji w Białych Błotach mł.asp. Krzysztof Bratz oraz mł.asp. Michał Kaiser jak i funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy st.post. Karolina Kowalczyk, mł.asp. Przemysław Radaszewski oraz policyjny profilaktyk Beata Rogawska-Schmidt.

Pedagog szkolny Magdalena Fryca-Żygowska