ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 1 WRZEŚNIA 2021R

Zapraszamy na rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022,

które odbędzie się według następującego harmonogramu:

  • Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego dla dzieci oddziału przedszkolnego rozpocznie  się o  godz. 8.30 sala gimnastyczna. Wychowawca:  Pani mgr Emilia Suchomska
  • Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego dla uczniów klas pierwszych oraz UROCZYSTE PASOWANIE NA PIERWSZOKLASISTĘ  rozpocznie się  o godz. 10.00. na sali gimnastycznej.

Wychowawca kl. 1a:  Pani mgr Agnieszka Duda

Wychowawca kl. 1b:  Pani mgr Anna Nowakowska

Ze względów epidemicznych prosimy, aby 1 dziecko reprezentował 1 rodzic.

Prosimy o zastosowanie środka ochronnego – osłony na usta  i nos.

1 września uczniowie klas 2- 8 spotykają się z wychowawcami w wyznaczonych salach.

  • Kl. 2, godz. 9.30, budynek nr. 1, ul. Zabytkowa 5, s. nr. 1   wychowawca:  Pani mgr Kamila Kołecka-Koronowska
  • Kl. 3a i 3b  godz. 9.30, budynek nr. 2, ul. Zabytkowa 5,

s. nr. 1 kl. 3a wychowawca klasy:

s. nr. 2 kl. 3b wychowawca klasy: Pani mgr Izabela Ostrowska

  • Kl. 4, godz. 9.30, budynek nr. 1, ul. Zabytkowa 5, s. nr. 2, wychowawca klasy: Pani mgr  Małgorzata Komórek
  • Kl. 5, godz. 8.30, budynek nr. 1, ul. Zabytkowa 5, s. nr. 2, wychowawca klasy: Pani mgr Maria Dybiona
  • Kl. 6, godz. 8.30, budynek nr. 1, ul. Zabytkowa 5, s. nr. 3, wychowawca klasy: Pani mgr Iwona Osesek
  • Kl. 7, godz. 8.30, budynek nr. 4 (nowy budynek), ul. Zabytkowa 5, s. nr. 1, wychowawca klasy: Pan mgr Łukasz Malinowski
  • Kl. 8b, godz. 8.30, budynek nr. 4 (nowy budynek), ul. Zabytkowa 5, s. nr. 2, wychowawca klasy: Pani mgr  Aleksandra Kalemba  
  • Kl. 8a, godz. 8.30, budynek nr. 4 (nowy budynek), ul. Zabytkowa 5, s. nr. 3, wychowawca klasy: Pani mgr  Marlena Rosin

Świetlica szkolna: czynna od godz. 6.30 do 17.00 wg. poniższego harmonogramu:

  • 6.30 – 12.00 ul. Zabytkowa 5 bud. nr 1 (wszyscy uczniowie kl. 1-8 – wejście od strony kuchni)
  • 6.30 – 7.30 ul. A. Przysieckiego  (dzieci oddziału przedszkolnego)
  • 12.00 – 17.00 ul. Zabytkowa 5 bud. nr 1 (uczniowie kl. 1a, 1b, 2)
  • 12.00-  17.00 ul. Zabytkowa 5 bud. nr 2 (uczniowie kl. 3a i 3b oraz uczniowie klas 4-8,)
  • 12.00 – 17.00 ul. A. Przysieckiego 7 (dzieci oddziału przedszkolnego)  
Skip to content