RODZINNY KONKURS BOŻONARODZENIOWY

Regulamin szkolnego rodzinnego konkursu bożonarodzeniowego

Organizator konkursu:

Szkolny konkurs  świąteczny jest organizowany przez nauczycieli świetlicy

Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Przyłękach.

Cel konkursu:

• kultywowanie tradycji bożonarodzeniowej,
  • prezentacja i popularyzacja twórczości plastycznej,
  • poszukiwanie nowych środków wyrazu, poszerzanie wiedzy z zakresu różnych technik plastycznych
  • łączenie pokoleń poprzez wspólną ekspresję artystyczną

Szczegółowy regulamin:

1. Konkurs przeprowadzony jest kategorii:
  • „OZDOBA ŚWIĄTECZNA” – uczestnicy konkursu  przygotowują w domu ozdobę świąteczną w formie przestrzennej (trójwymiarowej) w dowolnej technice plastycznej.
  1. Prace na konkurs mogą być wykonane rodzinnie. Do wspólnej zabawy zachęcamy nie tylko uczniów i rodziców, lecz również innych członków rodziny: rodzeństwo, dziadków, ciocie i wujków. Bardzo liczymy na Państwa pomoc i zaangażowanie!
  2. Wszystkie prace należy wykonać w sposób trwały i odpowiednio zabezpieczyć przed uszkodzeniem.
  3. Do każdej pracy prosimy dołączyć etykietę – kartę zgłoszeniową (znajdującą się na odwrocie regulaminu) z danymi wykonawcy oraz czytelnym podpisem akceptującym powyższy regulamin.
  4. Prace przynosimy do 12 grudnia 2018 r.:
  • 0-3 do wychowawców klas,
  • 4-8 – świetlica przy ul. Zabytkowej
  1. Decyzja jury jest ostateczna.
  2. Osoby wyróżniające się w konkursie otrzymają dyplom oraz nagrodę rzeczową.
  3. Wszystkie prace przechodzą na własność organizatora – Szkoły Podstawowej im. Ks. Jana Twardowskiego w Przyłękach i mogą być przekazane na akcje charytatywne oraz licytacje.

Zapraszamy do licznego udziału.

Regulamin i karta zgłoszenia do pobrania (format: PDF):