“RODZINA RAZEM SIĘ TRZYMA”

„Rodzina razem się trzyma” pod takim hasłem odbył się tegoroczny festyn rodzinny, podczas którego rozstrzygnęliśmy Powiatowy Konkurs „Spotkanie z Janem od biedronki”. Wpłynęło bardzo dużo prac zarówno plastycznych jak i literackich. Rodzice mogli również obejrzeć swoje pociechy podczas występów artystycznych. Po występach i ogłoszeniu wyników konkursu na dzieci czekało mnóstwo atrakcji: zajęcia artystyczne, dmuchane zamki, przejażdżki motocyklem i konno. Dzięki OSP Białe Błota dzieci mogły „pobawić się w śniegu latem”. Zgodnie z tradycją nie zabrakło również wspólnej biesiady przy ognisku, a także smacznych domowych wypieków przygotowanych przez rodziców.

Dziękujemy bardzo wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w przygotowanie festynu i zapraszamy w przyszłym roku.

A.Nowakowska