PRZEKAŻ 1 % NA BUDOWĘ II ETAPU SKATEPARKU

Szanowni Państwo

W tym roku również wspieramy budowę skateparku w Przyłękach. Projekt budowy II etapu skateparku jest w trakcie opracowania.

W imieniu naszych dzieci proszę o przekazanie 1% na ten cel.

KRS – 0000121592 Toruńskie Stowarzyszenie Pomocy Szkole
Koniecznie należy w rubryce „K” wpisać nazwę szkoły : Szkoła Podstawowa w Przyłękach (cel: budowa skateparku).

Chcąc przekazać 1% podatku dla wybranej placówki oświatowej za pośrednictwem Toruńskiego Stowarzyszenia Pomocy Szkole należy wpisać:
w części ,,J”: – w rubryce 123 nr KRS – 0000121592 Toruńskie Stowarzyszenie Pomocy Szkole –
w rubryce 124 kwotę odpisu 1% od podatku;
w części ,,K”: – w rubryce 125 nazwę i adres placówki oświatowej, której chcemy przekazać odpis 1% podatku.
Ta informacja jest bardzo ważna, ponieważ ułatwia przekazanie środków dla danej placówki oświatowej!!! – w rubryce 126 podatnik w kwadracie stawia X.

Szczegóły na stronie www szkoły.

PRZEKAŻ 1 % NA BUDOWĘ II ETAPU SKATEPARKU – Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Przyłękach (przyleki.edu.pl)