Pasowanie pierwszoklasistów

W piątek 7 października 2011 roku w Szkole Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Przyłękach odbyło się uroczyste pasowanie pierwszoklasistów.

Uczniowie w odświętnych strojach składali ślubowanie, że będą dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły, uczyć się pilnie a swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom.

Po ślubowaniu odbyło się pasowanie na ucznia.
Każdy uczeń otrzymał dyplom, legitymację szkolną oraz książkę. Zgodnie z tradycją dzieci z klasy pierwszej otrzymały od rodziców „róg obfitości” wypełniony słodyczami, aby nadchodzący rok szkolny upłynął pierwszakom w „słodkiej” atmosferze.
Pierwszoklasiści przygotowali dla obecnych na uroczystości gości i rodziców mały program artystyczny.

Wszystkim pierwszoklasistom życzymy wielu sukcesów i samych radosnych chwil spędzonych w murach szkolnych.