“MIKOŁAJ W PANDEMII” – FILM ZREALIZOWANY WRAMACH PROJEKTU SZKOLNEGO “NAUCZYCIELE – DZIECIOM”

6 grudnia to Mikołajki. My już dzisiaj zapraszamy do obejrzenia filmu nakręconego specjalnie dla Was drodzy uczniowie w ramach projektu szkolnego “Nauczyciele – Dzieciom”, który mamy nadzieję wywoła na Waszej twarzy ogromny uśmiech. W tych trudnych czasach tylko w ten sposób mogliśmy podzielić się z Wami radością przyjścia św. Mikołaja do naszej szkoły.

Życzymy miłego odbioru.