KOMUNIKAT. ZAWIESZONE ZOSTAŁY NA 2 TYGODNIE ZAJĘCIA STACJONARNE DLA UCZIÓW KLAS 4-8.

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

Cała Polska od soboty (tj. 24.10.2020) staje się strefą czerwoną.

Wśród wprowadzanych obostrzeń są też m.in. zakaz spotkań, zebrań większej liczby niż pięciu osób.

W godz. 8-16 dzieci i młodzież nie mogą same przemieszczać się, spotykać w grupach; mogą wychodzić tylko pod opieką dorosłego.

Zawieszone zostały na dwa tygodnie zajęcia stacjonarne dla uczniów klas IV-VIII szkoły podstawowej i uczniów szkół ponadpodstawowych.

Nauka w klasach od 4 do 8 będzie działać w trybie zdalnym.

Nowe zasady funkcjonowania szkół i placówek wejdą w życie od soboty, 24 października i będą obowiązywały do niedzieli, 8 listopada br. Przedszkola i klasy I-III szkół podstawowych będą funkcjonowały bez zmian.

Organizacja nauczania w trybie zdalnym.

Od poniedziałku uczniowie klas 4-8 będą realizowali nauczanie zdalne na platformie Ms Teams (uczniowie na dotychczasowych lekcjach informatyki otrzymali dostęp do platformy i poznali zasady jej działania).

Plan lekcji nie ulegnie zmianie, lekcje mogą zostać skrócone, a obecność na zajęciach będzie obowiązkowa. Szczegółowe zasady zdalnego nauczania uczniowie poznają na pierwszych zajęciach w poniedziałek.

Dzieci będą spędzały więcej czasu przy komputerze, nie zapomnijmy więc o prawidłowym zorganizowaniu miejsca pracy, wygodnym siedzeniu, dobrym oświetleniu, prawidłowej pozycji przy biurku.

Państwa pomoc i zaangażowanie w przygotowanie kształcenia na odległość jest niezbędna, aby nauka ta przyniosła jak największe korzyści dla naszych dzieci.

Jednocześnie proszę na bieżąco zgłaszać wychowawcy klasy uwagi, problemy jakie napotkacie Państwo podczas organizacji nauczania zdalnego.

Osoby, które podczas ankiety zgłosiły potrzebę wypożyczenia ze szkoły sprzętu komputerowego na okres zdalnego nauczania, proszone są o kontakt pod nr. tel. 600 930 920.

Koszt obiadów dla uczniów klas 4-8 poniesiony za okres 26-30.10.2020 zostanie rozliczony w najbliższym okresie sprawozdawczym.

Proszę na bieżąco śledzić informację przesyłane Państwu na e-dzienniku oraz publikowane na stronie www szkoły.

Jesteśmy  do Państwa dyspozycji pod nr telefonów.

Dyrektor: Karolina Pasieczna-Szpulecka tel. 784 692 650

Wicedyrektor: Emilia Mrozowicz tel. 600 930 920

sekretariat tel. 698 125 698.

Karolina Pasieczna-Szpulecka