KOMUNIKAT O STRAJKU NA 9 KWIETNIA.

Szanowni Rodzice,
w związku z zaplanowaną w dniu jutrzejszym (wtorek – 9 kwietnia) kontynuacją akcji strajkowej wśród pracowników oświaty w dalszym ciągu mogą wystąpić problemy z zapewnieniem opieki wszystkim uczniom.
W związku z powyższym ponownie zwracamy się z ogromną prośbą do Rodziców o zapewnienie dzieciom opieki, gdyż w przeciwnym razie liczba uczniów może przewyższyć możliwości opiekuńcze placówek.
Jednocześnie kontynuujemy realizację dodatkowych zajęć dla dzieci:

• boiska sportowe „Orlik 2012” w Białych Błotach, Łochowie i Cielu będą czynne już od godz. 8:00!
  • Gminne Centrum Kultury oferuje dodatkowe zajęcia w:
  • Białych Błotach (wejście do budynku szkoły tylko i wyłącznie głównym wejściem od ul. Centralnej 27) od godz. 9:00 do 16:00
  • Łochowie (budynek GCK, ul. Jałowcowa) od godz. 9:00 do 14:00
  • świetlicy wiejskiej w Lisim Ogonie od godz. 8:00 do 14:00.
    • Nadal prosimy o uważne śledzenie stron internetowych placówek oświatowych, a także strony internetowej Urzędu Gminy Białe Błota. Wraz ze zmieniającą się sytuacją będziemy na bieżąco podejmować decyzje, o których informować będziemy za pośrednictwem naszych stron, poprzez e-dziennik, a także poprzez umieszczenie informacji na budynkach placówek.

wicedyrektor szkoły

Karolina Pasieczna-Szpulecka