KOMUNIKAT O STRAJKU.

W związku z trwającą akcją strajkową w oświacie informujemy, że od środy – 24 kwietnia 2019 roku placówki oświatowe w gminie Białe Błota:

• Gminne Przedszkole „Wróżka” w Białych Błotach
  • Szkoła Podstawowa im. Juliusza Verne’a w Białych Błotach
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łochowie
  • Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Przyłękach
    będą organizować dla dzieci – w miarę możliwości kadrowych – zajęcia opiekuńcze.
    Najtrudniejsza sytuacja występuje w Gminnym Przedszkolu „Wróżka” w Białych Błotach, które obecnie jest w stanie przyjąć maksymalnie 50 dzieci.
    Dlatego też zwracamy się z prośbą do wszystkich rodziców, którzy mają takie możliwości, by zapewnili dzieciom opiekę w domu.

W związku z tym, że sytuacja może ulec zmianie w każdej chwili prosimy o uważne śledzenie stron internetowych placówek oświatowych, a także strony internetowej Urzędu Gminy Białe Błota. Na bieżąco będziemy podejmować decyzje, o których informować będziemy za pośrednictwem naszych stron, poprzez e-dziennik, a także poprzez umieszczenie informacji na budynkach placówek.