GRATULUJEMY SUKCESU

Pragnę uroczyście pogratulować  Marcie Stanke uczennicy klasy 7a za osiągnięcie ogromnego sukcesu edukacyjnego jakim jest uzyskanie tytułu Laureata  Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z matematyki „Liga zadaniowa”.

Osiągnięcie Marty okupione było poświęceniem, determinacją oraz ciężką pracą za co jej serdecznie dziękuję.

Nie bez znaczenia było też wsparcie Rodziców i Nauczyciela- ostatecznie jednak przed próbą stanęła Marta wywiązując się z zadania celująco!.

Sukces Marty jest dla mnie potwierdzeniem jakości pracy pedagogicznej Pani Marleny Rosin, jej zaangażowania i wytrwałości w kształtowaniu młodych umysłów

Szczególne podziękowania należą się również rodzicom naszej laureatki. Gratuluję wspaniałej pociechy i życzę wiele radości i satysfakcji z jej dalszych sukcesów.

Dziękuję Marcie za godne reprezentowanie szkoły w konkursie, życząc kolejnych sukcesów edukacyjnych, szerokich perspektyw rozwoju oraz wytrwałości w realizacji kolejnych zamierzeń.

Niech Marty sukces będzie inspiracją i motywacją dla innych uczniów do sięgania po najwyższe laury.

Z serdecznymi pozdrowieniami

Karolina Pasieczna-Szpulecka