#a1a

});
</script>

GMINNY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK

W minioną sobotę 18.01.nasza szkoła uczestniczyła w Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek w Białych Błotach. Celem konkursu jest muzykowanie i promowanie wspólnego śpiewania kolęd wśród dzieci i młodzieży.

W tym roku reprezentantami naszej szkoły  była grupa „0”, którą przygotowała p.Agnieszka Duda oraz zespół instrumentalny klas 4-7 „Leśne szmery”, pod kierunkiem p.Małgorzaty Ziółkowskiej.

Wśród pięknych polskich kolęd znalazły się te najbardziej znane – „Pójdźmy wszyscy”, „Przybieżeli do Betlejem” czy „Wśród nocnej ciszy” a także śliczne pastorałki w zaskakujących aranżacjach.

Konkurs był dla nas wspaniałą wymianą doświadczeń a miłym dodatkiem i sukcesem zajęcie 3 miejsca dla grupy”0” oraz 2 miejsca dla zespołu „Leśne szmery”.

Gratulujemy i życzymy dalszych muzycznych doświadczeń.