GMINNE ŚWIĘTO LATAWCA W PRZYŁĘKACH – PODSUMOWANIE

W minioną sobotę po raz 27 na boisku gminnym przy Szkole Podstawowej w Przyłękach spotkali się uczniowie ze szkół z terenu Gminy Białe Błota. Warunkiem uczestnictwa w konkursie był własnoręcznie wykonany latawiec. Do zawodów w lotach stanęło ok. 80 uczestników. Jury oceniało lot latawca ale również wykonanie. Uczniowie wykazali się niezwykłą kreatywnością. W tym roku pogada nam sprzyjała. Latawce wzbijały się  wysoko, cieszyły się oczy zgromadzonej społeczności.  Każdy uczestnik konkursu został nagrodzony. Radości i przeżyć było co nie miara. Na wszystkich uczestników tego święta czekały liczne niespodzianki, towarzyszyła im  muzyka na żywo.

Bardzo dziękujemy Panu Wójtowi Gminy Białe Błota za objęcie patronatu nad imprezą oraz za osobiste uczestnictwo w niej. Dziękujemy także wszystkim, którzy nas wsparli w organizacji tego przedsięwzięcia.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Do zobaczenia za rok!