DZIEŃ DZIECKA W NASZEJ SZKOLE:)

Dzień Dziecka w  Szkole Podstawowej w Przyłękach

1 czerwca to wyjątkowy dzień dla wszystkich dzieci. Nie mogło być inaczej w naszej szkole. W tym wyjątkowym dniu zostały zorganizowane zawody sportowe, skoki w dal i biegi, rozgrywki klasowe w palanta czy też podchody w lesie.

Tego dnia odbywał się konkurs dla wszystkich uczniów i nauczycieli naszej szkoły. Konkurs pt.,, My też byliśmy kiedyś dziećmi” polegał na rozpoznaniu nauczycieli i pracowników szkoły na zdjęciach z dzieciństwa. Wywołał wiele emocji, nie tylko u dzieci, a także  u grona pedagogicznego.

Podczas pikniku dzieci korzystały z rozmaitych atrakcji jak malowanie na wodzie czy stretchu, rzeźbienia w glinie, zakręcaniu balonów czy też robieniu warkoczyków. Szkolne koło teatralne przygotowało przedstawienie pt. ‘’Kopciuszek’’ pod opieką pani Iwony Osessek. Wychowawcy świetlicy także wystąpili na szkolnej scenie.

Tradycyjnie tego dnia został rozstrzygnięty konkurs ,, Spotkanie z Janem od Biedronki  ”, ponieważ jest to dzień urodzin patrona naszej szkoły. Zwycięzcy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody.

W tym dniu na dzieci czekał słodki poczęstunek i drobne upominki.

Z twarzy dzieci nie schodził uśmiech, a przecież o to właśnie chodzi w Dniu Dziecka.

Zapraszamy do fotorelacji.

I.O

Skip to content