“DZIEŃ DOBRA” W NASZEJ SZKOLE

Po raz kolejny w Szkole Podstawowej w Przyłękach działo się DUUUŻO DOBRYCH rzeczy. Wspólnie ze Szkolnym Kołem Caritas mogliśmy bawić się na “Dniu Dobra”, który co roku daje nam żywy przykład na to, że dobro jest w każdym z nas. Uczniowie mogli skorzystać z wielu atrakcji m.in. loterii fantowej, przejść przez sensoryczny tor przeszkód, zmalować coś śmiesznego i dobrego na kamieniach oraz rozsmakować się w przepysznych, domowych wypiekach. Do tego czas umilili nam Lena i Adam, którzy dali popis swoich talentów wokalnych. Młodsze dzieci brały udział w animacjach niczym z tureckich wakacji :)

Cały dochód w wysokości 3.386,00 zł. z Dnia Dobra zostanie przekazany na leczenie Nadii, która walczy z ciężką chorobą.

Dziękujemy, że byliście tego dnia z nami i pamiętajcie – DOBRO POWRACA ZE ZDWOJONĄ SIŁĄ :)

K. Pawlicka