Finał X edycji Powiatowego Konkursu “Spotkanie z Janem od Biedronki”

11 czerwca br. w Szkole Podstawowej im. ks. J. Twardowskiego w Przyłękach odbył się Finał X edycji Powiatowego Konkursu „Spotkanie z Janem od Biedronki” pt. „Można odejść na zawsze, by stale być blisko…”. Konkurs ten jest mocno zakorzenioną w tradycji szkoły uroczystością ku czci Patrona szkoły ks. Jana Twardowskiego, której honorowy patronat objął Wójt Gminy Białe Błota Pan Maciej Kulpa.

Uczniowie ze szkół powiatu bydgoskiego rywalizowali ze sobą w trzech kategoriach konkursowych: utwór literacki, konkurs plastyczny, zielnik. Prace uczestników prezentowały niezwykle wysoki poziom.  Jury miało trudny wybór w przyznawaniu nagród dla najlepszych, ponieważ było ich wielu.

Rozstrzygnięcie konkursu przebiegało w miłej atmosferze owianej duchem patrona ks. J. Twardowskiego.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział i zapraszamy w przyszłym roku na XI już edycję Powiatowego Konkursu „Spotkanie z Janem od Biedronki”.

K.P-S