“A wdzięczność nasza bez granic…”

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej uczniowie z kółka teatralnego Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego przygotowali inscenizację pt. “W ogrodzie wdzięczności”.

Uczniowie zaprosili swoich nauczycieli do “zaczarowanego ogrodu” pełnego kwiatów, motyli i ptasiego zgiełku.

Recytując wiersze A. Mickiewicza, K. Iłakowiczówny, S. Cierpickiej, dzieci składały poetyckie życzenia swym paniom i panom. Podziękowały za przekazywaną wiedzę, za wysiłek włożony w kształtowanie ich serc i umysłów.

Wszyscy pracownicy szkoły za trud włożony w swoją pracę zostali obdarowani przez Dyrektora szkoły pięknymi różami.

W imieniu władz samorządowych, życzenia złożyły Sekretarz Gminy Pani Anna Rywak i Radna Gminy Pani Gabriela Żernicka, uczestniczące w spotkaniu w szkole.

Małgorzata Komórek